Ogłoszenia bezpłatne - Karmy dla kotów

Karmy dla kotów


Sklep on-line Weterynek proponuje swoim odbiorcom najlepszej jakości karmy dla kotów, psów, gryzoni i ptaków. Teraz można kupować je komfortowo, bezzwłocznie oraz swobodnie zupełnie on-line – poza tym w bardzo atrakcyjnych cenach!

To tutaj mogą Państwo nabyć karmy standardowe i weterynaryjne, które traktowane są jako pomoc w leczeniu różnych schorzeń, na przykład układu pokarmowego bądź moczowego. Są to głównie karmy suche i mokre takie jak Versele Laga, Royal Canin, Hill’s bądź Lara, które oferowane są w różnych rodzajach – dla zwierząt młodych, starszych, ras większych i małych, karmy light, po kastracji. Poza tym w sklepie zakupić można smakołyki, suplementy diety, produkty kosmetyczne, żwirki.

W przypadku kłopotów z wybraniem pasujących artykułów pracownicy sklepu Weterynek są przygotowani do pomocy. Do dyspozycji są co więcej kompetentni weterynarze, jako że sklep prowadzony jest przy gabinecie weterynaryjnym. Sklep wysyła paczki błyskawicznie – od 95 złotych dostawa jest gratisowa. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą sklepu zoologicznego Weterynek i życzymy udanych zakupów!

Kontakt:
Karmy dla kotów
ul. Bitwy Oliwskiej 28
80-339 Gdańsk
+48 533 331 988
url: http://www.weterynek.pl/kot
e-mail: sklep@weterynek.pl
Galeria zdjęć

Kontakt:

Osoba kontaktowa:
Tel: 533331988
GG:
Województwo: Pomorskie
Miasto: Gdańsk

Krótki link:


Dodaj do:
Zgłoś naruszenie
Drukuj ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie
Dodane: 13.02.2018 12:42
Wygaśnie: 14.04.2018 12:00
Wyświetleń: 21