Ogłoszenia bezpłatne - Klej kontaktowy Spray-Kon 4TECHNIK

Klej kontaktowy Spray-Kon 4TECHNIK


Nasza spółka działa na rynku od 2010 roku w branży profesjonalnych klejów, sprzętów ręcznych, budowlanych oraz elektronarzędzi, które zapewniamy naszym użytkownikom za pośrednictwem sklepu internetowego. Posiadane doświadczenie na rynku umożliwia nam zawarować specjalnie wyselekcjonowane wyroby, które pochodzą od doświadczonych producentów, co umożliwia na zapewnienie między innymi takich wyrobów jak kleje kontaktowe.
Jednocześnie w naszej firmie oferujemy wygodne zakupy za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, gdzie zapewniamy wprawne doradztwo a na dodatek znaczny wybór narzędzi oraz klejów. Nasza biznes jest w stanie zapewnić klientom biznesowym dodatkowo wspierające warunki cenowe a ponadto wygodne zlecenia.
W ofercie naszej firmy umożliwiamy profesjonalne kleje, które po zamówieniu jesteśmy w stanie w krótkim czasie przekazać do naszych klientów. Nasza spółka jest w stanie zapewnić kompleksowe dostawy wyrobów zarówno z rynku narzędzi a dodatkowo klejów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy w ramach naszej strony biznesowej oraz do współpracy!

Kontakt:
Klej kontaktowy Spray-Kon 4TECHNIK
4TECHNIK - ZAMOCOWANIA I NARZĘDZIA
Kłodnicka 38
40-702 Katowice
Tel.: + 48 505 44 30 70
http://4technik.pl/Kleje-kontaktowe-w-sprayu-i-butlach

Kontakt:

Osoba kontaktowa: Norbert
Tel:
GG:
Województwo: śląskie
Miasto: Katowice

Krótki link:


Dodaj do:
Zgłoś naruszenie
Drukuj ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie
Dodane: 13.03.2018 10:27
Wygaśnie: 12.05.2018 10:00
Wyświetleń: 27