Ogłoszenia bezpłatne - Protokół szczelności instalacji gazowej Gazowa

Protokół szczelności instalacji gazowej Gazowa


Zakładanie gazu to niezwykle złożony i trudny proces, który wymaga adekwatnego przygotowania oraz odpowiednich kwalifikacji do jego wykonania.
Firma Sierajewski działa na rynku od 1985 roku i zajmuje się budową sieci, przyłączy oraz instalacji gazowych. Kadra pracownicza, którą dysponuje firma, to osoby posiadające należyte umiejętności, długoletnie doświadczenie w zawodzie oraz praktykę, dzięki którym prace przez nich wykonywane są na najwyższym poziomie i z odpowiednią starannością.
Spółka Sierajewski od wielu lat z ogromną skutecznością doprowadza gaz do osiedli, instytucji i domów jednorodzinnych. Długoletnie doświadczenie sprawiło, że firma jest rozpoznawanym i cenionym przedsiębiorstwem, które zdobywa coraz to nowych, usatysfakcjonowanych klientów.
Jedną z masy usług, jakie ma w swoim zanadrzu spółka Sierajewski jest usługa RAZ-GAZ, w ramach której fachowcy {przeprowadzą protokół szczelności instalacji gazowej, by była ona jak najbardziej bezpieczna dla mieszkańców domu.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z usług oferowanych przez firmę Sierajewski – serdecznie zapraszamy do kontaktu.Kontakt:
Protokół szczelności instalacji gazowej Sierajewski
Gazowa Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Literacka 8/11,
01-864 Warszawa
tel./fax: 22 663 97 65
kom.:48 504 236 190
biuro@sierajewski.pl
http://www.sierajewski.pl/usluga-raz-gaz.php
Galeria zdjęć

Kontakt:

Osoba kontaktowa:
Tel: 504236190
GG:
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Warszawa

Krótki link:


Dodaj do:
Zgłoś naruszenie
Drukuj ogłoszenie
Edytuj ogłoszenie
Dodane: 19.06.2017 11:20
Wygaśnie: 18.08.2017 11:00
Wyświetleń: 122